Apex Women's Boss Runner Sneaker,Silver/Sea Blue,9 W US
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Apex |
| ClothingSize | 9 W US |
| Color | Black |
| Department | womens |
| EAN | 0045468812604 |
| Label | Aetrex Footwear |
| Manufacturer | Aetrex Footwear |
| Model | X801W |
| MPN | X801W |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | X801W |
| Publisher | Aetrex Footwear |
| Size | 9 W US |
| SKU | s404532-3289951 |
| Studio | Aetrex Footwear |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |