Product ID: B075K6XLC4 Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
FresherAcc Apple Watch Band, Luxury Zircon Stones Replacement Strap for iWatch All Series Crystal Rhinestone Diamond Watch Bracelet Wristband Stainless Steel Band (38MM Rose Gold)
  • Unique Luxury Zircon Diamond 38mm Apple Watch Band Designed for Women and Girls: Brass Based + High Clarity Zircon, Handcrafted Bling Zircon Stones Jointed One by One Ensures Great Ventilation and Light Weight, Chic Jewelry iWatch Band.
  • Folding Clasp for Simple Operation and Security, Opening and Closing Easily, Length Adjusted In Seconds By Hand Only, Fits Wrist Size From 5.8" - 7.5" (147mm-197mm)
About us:
Product Details:
Material :Brass Based Handcrafted Mesh Chain With AAA+ High Clarity Cubic Zircon.
Size and Color: Rose Gold For Apple Watch 38mm In Series 3 Series 2 Series 1 Sport & Edition, Please Choose the Right Size Before Order.
Package included:1 x Apple Watch Band.(No Watch included), Two Extension Clasps
Our Service:
12 Month Warranty, 24 Hours Online Quick-replies if You Have Any Questions.
Technical Specifications
Country
USA
Binding
Wireless Phone Accessory
Brand
FresherAcc
Color
38MM Rose Gold
Department
womens
EAN
Label
Fresher Inc
Manufacturer
Fresher Inc
Model
B075K6XLC4
MPN
B075K6XLC4
PartNumber
B075K6XLC4
Publisher
Studio
You might also like
Apple Watch Band 38mm Women Girls, FresherAcc Bling CZ Crystal Rhinestone Mesh Chain Loop Replacement Strap for iWatch Series 1, 2, 3, Sport Edition Nike+ Hermes (Rose Gold)
FresherAcc Apple Watch Band 38mm Rose Gold Women Men, Bling Cowboy Chain iWatch Replacement Strap, Adjustable Wristband for Apple Watch Nike+, Sport, Series 3,2,1
Apple Watch Band 38mm Women Rose Gold, Handmade Bling Crystal Stones iWatch Replacement Strap, Adjustable Dressy Wristband for Apple Watch Nike+, Series 3, 2, 1, Sport, Edition
Fastgo for Apple Watch Band 38mm, Fashion Handmade Beaded Elastic Stretch Bracelet Replacement Band Series 3/2/1 (Pink - 38mm)
Secbolt Bling Bands for Apple Watch Band 38mm Luxury Stainless Steel Metal Bracelet Replacement Wristband Sport Strap for Iwatch Nike+, Series 3, Series 2, Series 1, Sport, Edition, Rose Gold
Secbolt Bling Bands for Apple Watch Band 38mm Stainless Steel Hollowed-out Metal Replacement Wristband Sport Strap for iWatch Apple Watch Nike+, Series 3, Series 2, Series 1, Sport, Edition, Rose Gold
Apple Watch Band 38mm Rose Gold Women, Fresheracc Floral Hollow out iWatch Replacement Strap, Sport Wristband for Apple Watch Nike +,Sports, Series 3 / 2 / 1
Secbolt Bling Band for Apple Watch Band 38mm Bling Diamond Rhinestone Metal Replacement Wristband Strap for Apple iWatch Nike+, Series 3, Series 2, Series 1, Sport, Edition, Silver
FresherAcc Apple Watch Band 38mm Women Men, Cowboy Chain iWatch Replacement Strap, Jewelry Wristband for Apple iWatch Series 3, Series 2, Series 1, Sport, Hermes, Nike+, Edition