Appli Parts APAC-240240 Heavy Duty Contactor 2 Poles 40A 240V Coil Replacement for AC Compressors and Electrical Applications UL Certified E476929
Product ID: B019G8OQCY Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R343.75. Read the FAQ
Selected Option: 40 Amp 2 Pole 240 Volts
Variations
R 1,375
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description