Appli Parts APAC-350240 Heavy Duty Contactor 3 Poles 50A 240V Coil Replacement for AC Compressors and Electrical Applications UL Certified E476929
Product ID: B019JXU0L2 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R874.00. Read the FAQ
R 3,496
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description