2017 New Luxury Auto Car Trunk Organizer Caddy w/ Pockets & Removable Dividers | Large, Durable, Waterproof, Expandable & Collapsible Travel Storage Bag w/ Metal Handles | 22L x 18W x 12H
| Country | USA |
| Brand | Apricorn |
| Manufacturer | APRICORN MASS STORAGE |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | ASK3-NXC-128GB |
| Model | ASK3-NXC-128GB |
| Warranty | 3 Years |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2020-07-20 |
| Size | 128GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 708326915014 |
| EANs | 0708326915014 |