Household Demography and Household Modeling (The Springer Series on Demographic Methods and Population Analysis)
| Country | USA |
| Brand | Arborea |
| Manufacturer | Arborea |
| ItemPartNumber | 6" White Chau Gong |
| Model | 6" White Chau Gong |
| Color | white |
| Size | 6" White Chau Gong |
| UnitCount | 3 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |