Purpose Planner by Roterunner Non-Dated Life Organizer, Notebook, Coach - Gain Clarity, Prioritize Effectively, Boost Productivity, Live Your Best Life - Soft Cover Journal 7.75" x 9.75" (Red)
| Country | USA |
| Brand | Arborea |
| Manufacturer | Arborea |
| ItemPartNumber | Ghost 10" Splash |
| Model | Ghost 10" Splash |
| Warranty | 30days. |
| Color | Ghost Series |
| Size | 10" Splash |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |