Tverghvad for iPhone 13 Pro Max Case, Slim Soft iPhone 13 Pro Max Matte Case, Elegant 3 in 1 Electroplated Sturdy Shockproof Protective Phone Case for iPhone 13 Pro Max (6.7 inch) (Gray)
| Country | USA |
| Brand | Arquiel |
| Manufacturer | Arquiel |
| Binding | Unknown Binding |
| PartNumber | HX0359A |
| Model | HX0359A |
| Color | Vase&flower |
| Height | 0.00393700787 |
| Length | 70.86614166 |
| Weight | 0.8598028218 |
| Width | 55.11811018 |
| Size | 70" x 55" (Rectangular) |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |