MYLAPS RC4 Direct Powered Transponder for RC4 Decoder w/ 3 Wires #10R120
| Country | USA |
| Brand | Arquiel |
| Manufacturer | Arquiel |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | HX0250A |
| Model | HX0250A |
| Warranty | 1. |
| Color | 07-daisy |
| Size | 18" x 18" (Set of 4) |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |