Scottburgh Lover South Africa Pride Proud Scottburgh T-Shirt
| Country | USA |
| Brand | Artcochan |
| Manufacturer | Artcochan |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Glass Jar 16oz - 6 Pack |
| Model | Glass Jar 16oz - 6 Pack |
| Color | Multi-color |
| Size | 16 oz, 3.35 inches (L) x 4.65 inches (H) |
| UnitCount | 6 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |