BENECREAT 12 Type Animal Footprint Paw Stencils, 12x12" Deer/Bear/Rabbit/Fox/Turkey Drawing Stencils for Wood Wall Painting and Scrapbooking
| Country | USA |
| Brand | Red Horse Products |
| Manufacturer | Red Horse Products |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 190ml |
| Model | 190ml |
| Size | 10.6 oz |
| EANs | 5060424280025 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |