BBO AUTO BCF10134 Premium Cabin Air Filter with Active Carbon Media – Fits Honda Accord, Civic, Crosstour, CR-V, Odyssey, Pilot, Ridgeline | Acura ILX, MDX, TL, TLX, TSX (CF10134 REPLACEMENT)
| Country | USA |
| Brand | Artpreti |
| Manufacturer | Artpreti |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 9 oz |
| Model | 9 oz |
| Color | Clear-9 oz Dome |
| Height | 4.1 |
| Length | 3.75 |
| Weight | 0.03 |
| Width | 3.75 |
| ReleaseDate | 2022-06-26 |
| Size | 9 oz-Dome Lid |
| NumberOfItems | 25 |