Atomic Gladiator 56" Foosball Table
| Country | USA |
| Brand | Atomic |
| Manufacturer | ESCALADE SPORTS - DROPSHIP |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | G04865W |
| Model | G04865W |
| Warranty | 90 Day Limited |
| Color | Black |
| Size | 90" |
| UPCs | 754806249506 |
| EANs | 0754806249506 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |