LADY COLOUR Jewelry Gifts for Mom Necklaces for Women Blue Heart Pendant Crystal Fashion Jewelry for Her Birthday Gifts for Women Wife Girlfriend Daughter Mom Grandma Girls Gifts
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | Rudraksha Bracelet 11mm |
| Model | Rudraksha Bracelet 11mm |
| Color | 11mm |
| Size | One Size |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 768497071551 |
| EANs | 0768497071551 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |