The Archangel Guide to Ascension: 55 Steps to the Light
| Country | USA |
| Brand | Avanti |
| Manufacturer | The Legacy Companies |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | AR17T0W |
| Model | AR17T0W |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |
| Size | 20.3" x 18" x 18.3" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 079841191703 |
| EANs | 0079841191703 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |