PureStyle 6% 20 Volume 1000ml Professional Hair Developer Cream, Hair Dye Color developer 20 vol, for Hair Bleach (6% 20vol 1000ml)
| Country | USA |
| Brand | Aviditi |
| Manufacturer | AVIDITI |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | BP3040W |
| Model | BP3040W |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2008-11-19 |
| Size | 30" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 735153018793 |
| EANs | 0735153018793 |