Womens Dance Party Pants High Waist Fashion Ruffles Split Stretchy Comfy Wide Leg Sweatpant Dressy Casual Trouser Hot Pink Medium
| Country | USA |
| Brand | Didiseaon |
| Manufacturer | Didiseaon |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | TP551345P1W |
| Model | TP551345P1W |
| Color | Golden |
| Size | 21x12cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |