KIMISS Universal Car Decorative Air Intake Turbo Bonnet Vent Grille Scoop Cover Sticker Hood (White)
| Country | USA |
| Brand | Awoco |
| Label | Awoco |
| Manufacturer | Awoco |
| Model | TZ-6003-20A |
| MPN | TZ-6003-20A |
| PartNumber | TZ-6003-20A |
| Publisher | Awoco |
| Studio | Awoco |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |