LISEN Qi2 15W Ultra Slim MagSafe Battery Pack,5000mAh Fast Charging MagSafe Power Bank Slim Wireless,Slim Magnetic Portable Charger,Magnetic Power Bank for iPhone Air/17/16/15-12 Series,Black
| Country | USA |
| Brand | BESPORTBLE |
| Manufacturer | BESPORTBLE |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | S27HO9H59420K |
| Model | S27HO9H59420K |
| Color | Black |
| Size | 24x18cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |