AeroGarden Harvest Lite in Green, Soil-Free Indoor Hydroponic Garden with LED Grow Light for Year-Round Gardening of up to 6 Herbs and Vegetables
| Country | USA |
| Brand | BEWISHOME |
| Manufacturer | BEWISHOME |
| ItemPartNumber | FST39W |
| Model | FST39W |
| Color | White |
| Size | 43.3" L x 15.75" W x 55.2" H |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |