TV Guide Crossword Companion Roll-a-Puzzle System Volume 3
| Country | USA |
| Brand | BLUEWING |
| Manufacturer | Uniprime Outdoors |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | Double Brass Crimp Sleeve 2.1*0.6*15mm |
| Model | Size11 2.1*15mm |
| Size | 2.1*0.6*15mm |
| UnitCount | 100 |
| UPCs | 810068222418 |
| EANs | 0810068222418 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |