EZDIY-FAB GPU VGA PCIe 6 Pin U Turn 180 Degree Angle Connector Power Adapter Board for Desktop Graphics Card-Standard+Reverse Type 2-Pack
| Country | USA |
| Brand | BOJACK |
| Manufacturer | BOJACK |
| ItemPartNumber | GF-0520-15A |
| Model | GF-0520-15A |
| Size | 5x20mm |
| UPCs | 768894139175 |
| EANs | 0768894139175 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |