AirPods Case, Rockindeer 9 in 1 AirPods Accessories Set Protective Silicone Cover and Skin Compatible Apple AirPods Charging Case with Watch Band Holder/Ear Hook/Keychain/Strap/Carrying Box (Black)
| Country | USA |
| Brand | BOJACK |
| Manufacturer | BOJACK |
| ItemPartNumber | GF-0520-603A |
| Model | GF-0520-603A |
| Size | 5x20mm |
| UPCs | 768894139151 |
| EANs | 0768894139151 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |