Baby Trend Yumi 2 in 1 Folding Booster Car Seat, Stratus
| Country | USA |
| Binding | Baby Product |
| Brand | Baby Trend |
| Color | Moto |
| Department | baby-boys |
| EAN | 0090014019587 |
| Label | Baby Trend |
| Manufacturer | Baby Trend |
| Model | HB38A04A |
| MPN | HB38A04A |
| PartNumber | HB38A04A |
| Publisher | Baby Trend |
| ReleaseDate | 2016-02-08 |
| Studio | Baby Trend |