Canned Small Sardines in Extra Virgin Olive Oil by Jose Gourmet, Wild Caught Portuguese Sardines, Canned Fish, Sustainable Seafood Snacks, Omega 3, Fair Trade, 90g Can, Pack of 3
| Country | USA |
| Brand | KJM FASHION |
| Manufacturer | BanaVega |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | HS 1.2xB3mm 8mm P6 GR |
| Model | HS 1.2xB3mm 8mm P6 GR |
| Color | 16g - 8mm - Green |
| UPCs | 686064368487 |
| EANs | 0686064368487 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |