Patriot from Swiss Gear by Wenger Triple Gusset Rolling Computer Case w/Removable Tote
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Banithani |
| Department | womens |
| Label | Banithani |
| Manufacturer | Banithani |
| Model | BSE5675A |
| MPN | BSE5675A |
| PartNumber | BSE5675A |
| Publisher | Banithani |
| Studio | Banithani |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |