Baomain Rotary Cam Changeover Switch SZW26-40/D303.3 AC 660V 40A 12 Terminal 3 Phase
Product ID: B07PRKTHXT Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R228.50. Read the FAQ
R 914
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Model : SZW26-40/D303.3 ; External Material : Plastic
  • Ui: 660V; Ith: 40A
  • Panel Size: 64 x 64 x 12mm/2.5" x 2.5" x 0.47"(L*WT) ; Positions : 1-0-2 Positions
  • Overall Length : 105mm/4.1"; Mount Hole Center Distance : 48m/1.9"
  • Weight : 280g ; Package Content : 1 x Changeover Switch
  • Feature plastic external material, 3 positions , latching action type, 12 screw terminals, fit for 1.2cm panel thickness.