STX unisex adult SPORTING_GOODS Lacrosse Handle Shaft Lock, White/Black, 1 US
| Country | USA |
| Brand | PHENEPUS |
| Manufacturer | PHENEPUS |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 3" & 3.5" Poles Blue |
| Model | 3" & 3.5" Poles-Blue |
| Color | BLUE |
| Size | Fits 3" & 3.5" Poles |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 717015874389 |
| EANs | 0717015874389 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |