Seashell Shower Curtain Hooks Bathroom Beach Shell Decor (Set of 12)
| Country | USA |
| Binding | Kitchen |
| Brand | Ambesonne |
| Color | Multi 1 |
| EAN | 5692403529766 |
| Label | Ambesonne |
| Manufacturer | Ambesonne |
| Model | sc_2792_84inch_220cm |
| MPN | sc_2792_84inch_220cm |
| PartNumber | sc_2792_84inch_220cm |
| Publisher | Ambesonne |
| Size | 69" W By 84" L |
| Studio | Ambesonne |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |