Lumi Outdoors Natural Shoe Deodorizer Spray (700+ Sprays) - Extra Strength Shoe Odor Eliminator for Smelly Shoes & Foot Odor - Replaces Shoe Balls & Inserts - Eucalyptus Lemongrass
| Country | USA |
| Brand | BestEquip |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | Spring Balancer 20-33lbs |
| Model | Spring Balancer 20-33lbs |
| Size | 20-33 lbs |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 768558092792 |
| EANs | 0768558092792 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |