BUFFALO LinkStation 220 12TB 2-Bay NAS Network Attached Storage with HDD Hard Drives Included NAS Storage that Works as Home Cloud or Network Storage Device for Home
| Country | USA |
| Brand | Bestgle |
| Manufacturer | Bestgle |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 2021030018A |
| Model | 2021030018A |
| Size | Medium(2") |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |