HANLESHUKA 500W Aquarium Heater for 70-120 Gallon with Auto Shut-Off When Leaving Water—Submersible Fish Tank Heater, Dry-Burn & Overheat Protection, Explosion-Proof, Freshwater Saltwater Large Tank
| Country | USA |
| Brand | Bgears |
| Manufacturer | Aerocool |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | Fan Grill 120mm |
| Model | Fan Grill 120mm |
| Color | clear |
| ReleaseDate | 2018-09-01 |
| Size | 120mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 853704001367 |
| EANs | 0853704001367 |