Kiehl's Super Fluid UV Defense Daily Facial Sunscreen SPF 50+, Lightweight Matte Finish, Protects Against UVA/UVB Rays & Pollution, Vitamin E & Baicalin, Non-comedogenic, Paraben-free - 1.7 fl oz
| Country | USA |
| Brand | Binditek |
| Manufacturer | Binditek (shanghai) Co., Ltd. |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 6mm plastic coils 3766 |
| Model | 6mm plastic coils 3766 |
| Color | Black |
| Size | 6mm |
| UPCs | 791742993766 |
| EANs | 0791742993766 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |