Wenasi 75% Alcohol Disposable Hand Sanitizer Gel, Kills 99.99% Germs, Long-lasting Anti-Bacterial Quick Drying Liquid Hand Soap, No Water Required
| Country | USA |
| Brand | Bingcute |
| Manufacturer | Bingcute |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | BT83G36-8mm |
| Model | BT83G36-8mm |
| Size | 8mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |