Qiwan 45PCS 8mm Amazonite Gemstone Loose Beads Natural Round stone Crystal Energy Stone Healing Power for Jewelry Making 1 Strand 15"
| Country | USA |
| Brand | Bingcute |
| Manufacturer | Bingcute |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 74G950-8mm |
| Model | BT74W950-8m |
| Color | African Turquoise |
| Size | 8mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |