Miso Master Organic Mellow White Miso, Gluten-Free, Organic, Non-GMO, Vegan, Kosher, Vegan White Miso Paste, 16 oz tub
| Country | USA |
| Brand | Bisida |
| Manufacturer | Bisida |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Bisida BMS 20S 64V 30A |
| Model | Bisida BMS 20S 64V 30A |
| Warranty | 1 years |
| Size | 20S 64V 30A |
| UnitCount | 19 |
| UPCs | 749755334649 |
| EANs | 0749755334649 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |