OBX Electric Scooter Adults, 500W Motor, 8.5" Solid Tires, 19MPH, 18 Miles Range, Folding E Scooters with Dual Braking Cruise APP Control, Three Modes, Portable Sport Scooter for Big Kids Easter Gift
| Country | USA |
| Brand | MEARCOOH |
| Manufacturer | MEARCOOH |
| Binding | Misc. |
| PartNumber | MEARCOOH00A |
| Model | MEARCOOH00A |
| Color | Black |
| IsAdultProduct | |
| Height | 0.1968503935 |
| Length | 59.05511805 |
| Weight | 0.3968320716 |
| Width | 13.779527545 |
| Size | Thickness-5mm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |