Chemical Guys Bug, Sap & Tar Remover, Fast Acting Pre Wash Cleaner for Cars, Trucks & SUVs, Removes Stuck On Residue, Road Film, Bug Splatter, Tree Sap, Grime, Spray, 2 Pack - 15 Fl Oz Each
| Country | USA |
| Brand | TreeActiv |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | TA-Acne-Body-Spray-4oz |
| Model | TA-Acne-Body-Spray-4oz |
| Size | 150ml |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810016754992 |
| EANs | 0810016754992 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |