67mm Snap-On Center-Pinch Lens Cap, Extra Strong Springs, Camera Lens Cover, Made from 100% Recycled Plastic - Compatible with Nikon, Canon, Sony & Other DSLR Cameras
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Breakthrough Photography |
| Color | 67mm |
| EAN | 0641061422853 |
| Label | Breakthrough Photography |
| Manufacturer | Breakthrough Photography |
| Model | X3-ND3-67mm |
| MPN | X3-ND3-67mm |
| PartNumber | X3-ND3-67mm |
| Publisher | Breakthrough Photography |
| Size | 67mm |
| Studio | Breakthrough Photography |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |