Rubies DC Comics Superheroes: Batgirl Lined Cape for Adults, Women's No Size
| Country | USA |
| Brand | Breakthrough Photography |
| Manufacturer | Breakthrough Photography |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | X4-ND6-72mm |
| Model | X4-ND6-72mm |
| Size | 72mm |
| UPCs | 641061422952 |
| EANs | 0641489963631 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |