Fun Costumes Adult WWE Hulk Hogan Halloween Costume | Hulkamania Complete Outfit for Men | Professional Wrestler Cosplay Costume Small
| Country | USA |
| Brand | BRIOUT |
| Manufacturer | Briout |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 1oz/2oz |
| Model | 1oz/2oz |
| Color | Silver |
| Size | 1 oz x 2 oz |
| UPCs | 192236767007 |
| EANs | 0192236767007 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |