Check Please Marina Blue Cream Woven Buffalo Check Upholstery Kaufmann Fabric (Polyester,OfficeProduct,Ivory,pkaufmann,1,U21685,Fabric,Fabric,pkaufmann,10Inches,pkaufmann)
| Country | USA |
| Brand | Brother |
| Manufacturer | Brother International Corp |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 5300A |
| Model | 5300A |
| Warranty | Contact Manufacturer |
| Color | Off-White |
| ReleaseDate | 2021-06-01 |
| Size | 18x12x14in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 012502665113 |
| EANs | 0012502665113 |