Grumman F6F Hellcat (Naval Fighters No. 92)
| Country | USA |
| Brand | Conversation Concepts |
| Manufacturer | Conversation Concepts |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | XTT18A |
| Model | XTT18A |
| Color | White |
| Size | 11" X 5" |
| UPCs | 789322915895 |
| EANs | 0752352560120 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |