Petzl Reverso 4 Multi-Purpose Belay Rappel Device Apple Green
| Country | USA |
| Brand | Bugle Tee |
| Manufacturer | Bugle Tee |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | Bugle Tee, White, 3 1/4" |
| Model | Bugle Tee, White, 3 1/4" |
| Color | White |
| Size | 3 1/4" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 793573047588 |
| EANs | 0793573047588 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |