Veittes Women's Casual Flat Sandals,Fashion Braided Criss Cross Strap Braided,Adjustable Ankle Straps,Open Toe Summer Sandals,White,9 US,2207023-2
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | Sogdiana Crafts |
| ItemPartNumber | HB005112A |
| Model | HB005112A |
| Color | Burgundy and Yellow |
| Size | 11" x 6" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |