Somerset 71W Hutch in Hansen Cherry
| Country | USA |
| Binding | Kitchen |
| Brand | Bush Furniture |
| Color | Hansen Cherry |
| EAN | 0042976817107 |
| Label | Bush Furniture |
| Manufacturer | Bush Furniture |
| Model | WC81710K |
| MPN | WC81710K |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | WC81710K |
| Publisher | Bush Furniture |
| Size | 71" |
| Studio | Bush Furniture |
| Warranty | 6 year. |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |