NHL '47 Orca Sherpa Knit Beanie
| Country | USA |
| Brand | Bush Furniture |
| Manufacturer | Bush Industries |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | WC81928K |
| Model | WC81928K |
| Warranty | 6 years. |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2020-08-04 |
| Size | 60W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 042976124373 |
| EANs | 0042976124373 |