Relish - Simple Portable FM Radio and MP3 Music Player for Seniors, Elderly or Visually Impaired – Large Buttons, Simple Design, Easy to Use
| Country | USA |
| Brand | CARBINOX |
| Manufacturer | Carbinox |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | Limited Edition Straps 6-Pack (22mm) |
| Model | Limited Edition Straps 6-Pack (22mm) |
| Color | Black |
| Size | 22 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 198715872897 |
| EANs | 0198715872897 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |