FKG 510034 Front Wheel Bearing fit for 2001-2006 Hyundai Santa Fe, 2002-2013 Hyundai Sonata, 2003-2013 Kia Optima, Set of 2
| Country | USA |
| Brand | CNLonQcom |
| Manufacturer | CNLonQcom |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | PV-FUSE(1000V)-10A 2PCS |
| Model | 10A 2pcs |
| Color | 10a 2pcs |
| Size | 10A 2Pcs |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |