1.000 (1 inch) x 12 inches PTFE G461 Plastic Round Rod Yellow Bar Stock Durable Plastic Engineering Projects Workshop Fabrication Metal Restoration Industrial-Grade Metal
| Country | USA |
| Brand | CNLonQcom |
| Manufacturer | CNLonQcom |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | PV-FUSE(1000V)-30A |
| Model | 30A 2pcs |
| Color | 30a 2pcs |
| Size | 30A 2Pcs |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |